Medyum tavsiye ile vefk nedir vefk büyüsü

Merhaba değerli havas ilmi kulanıcılarımız bugunde sizlere havas ilmi hakkında bir büyüden tılsımdan bahsedeğiz en popüler büyüler arasında yer alan vefk büyüsü sizler için daha kolay anlaşılması için. Havas ilmi medyumları o kadar gerçek medyumlardırki sizler için vefk nedir vefk büyüsü nerelerde kulanılır. Bu vefk değişik amaçları vardır medyumlar hem iğilik için hemde kötülük için kulanılabilir en başlıca kulanım şekli esma zikrindedir belli bir esmayı kendisine vird edinerek devamlı olarak zikirinden bir kımse söz konusu esmayı vedud ve camii esmlarını bu şekılde vefke alarak sayısınca okursa yani vefkin tamamlanmasından sonra gereken çalişmaları yapıp medyuma bildirmesi halinde zikiri bitirip ayrıca vedud ismi için 160000 ya vedud camii ismi için 12996 ya cami zikri yaparsa bu esmaların temsil etikleri enerjiyi katlayarak kendi üzerine çeker.

medyum, havas ilmi,

              medyum, havas ilmi,

Bundan sonra medyum hocanıza danışmanız gerekmektedir veyahut rakamları medyumlar sorunlarınıza göre rakamları değiştire bilir. Bundan sonra günlük hayatında veya en azından zikir çalişmalarında vefki üzerinde bulundurur vefk günlük hayatta taşınmayacak ve sadece zikir  çalışmalarında kulanılcaksa çok büyük ölçüde yapılıp zikir çalışmaları sırasında oturulun yerden göruncek şekılde tam karşıya asılması yada yerleştirilmesi de mümkündür.

medyum, havas ilmi

                       medyum, havas ilmi

Medyumlar örnek zikir çalışmaları ile ilgiliydi her ne kadar ilerideki uygulamalar bölümlerinde bu vefkten bahsedilip detaylı örnekler verilecekse de buarada genel kulanım alanlarının bazılarını saymak kötu olmaz. Vefkin usulünce hazırlanıp kulanılması ile bir insanın ruhunun kabzedilmesi ele geçirilmesi  mümkündür bu iyi veya kötu yada cinsel amaçlı olabilir kişiye her türlü fikri kabul etirmek ve telepatik ilişkisi kurmak rüyasına girmek gibi her durumda kulanılır ayrıca hedef kişinin sağlı ile sorun çıkartmak veya sorunları gidermek için de kulanılır. Bugünde sizlere havas ilmi hakkında bazı bilgiler yazdık elimziden geldiğince dürüst bir yazı yazmaya çalıştık yazımızda herşey gerçektir tıpkı gerçek medyumlarımız gibi sitemizde olan medyum yorumları ve medyumların tavsiyeselerini ciddiye almak gerkeiyor.